Prečo se hodí drevo ThermoWood® na terasy?

Prečo se hodí drevo ThermoWood® na terasy?

Drevená terasa upúta pohľad na akejkoľvek záhrade a je skvelým miestom, kde môžte relaxovať s priateľmi a rodinou počas krásnych teplých letných večerov. Prírodne teplé drevo navádza atmosféru prirodzenosti. Ak už investujete do drevenej terasy, určite chcete takú, ktorú si budete môcť užívať dlhé roky. Tepelne upravené drevo ThermoWood® Vám poskytuje riešenie so životnosťou minimálne 30 rokov v závislosti na starostlivosti, ktorú mu venujete.

Terasové profily ThermoWood®, ktoré je možné využiť práve na zhotovenie terás a plôch okolo bazénov sú úplne ekologické, a drevo, z ktorých sú vyrobené, pochádza z trvalo udržateľných zdrojov (certifikované PEFC).

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®So snahou dodať čo najlepšie profily nielen pre terasy prichádzame s ponukou revolučného dreva ThermoWood®. Jedná sa o drevo vyrobené z fínskej borovice, ktoré je tepelne ošetrené preto, aby sa zvýšila odolnosť a kvalita dreva. Pri tepelnej úprave je odstránená živica a hlavnou výhodou je väčšia rozmerová stabilita, odolnosť proti rozkladu a vylepšenie fyzikálnych vlastností. S lepšou stabilitou a trvalnivosťou prináša tepelne ošetrené drevo ThermoWood® pridanú hodnotu v podobe dlhodobých výhod a flexibility, súčasne s minimalizáciou biologického poškodenia.

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®Tepelné spracovanie naviac prináša dlhšiu životnosť dreva – až 30 rokov, a znižuje potenciál deformácii či krútenia dreva. Príjemná karamelová farba skrz celý prierez dreva dodáva terasám veľmi atraktívny vzhľad. Drevo ThermoWood® je vysoko odolné proti poveternostným vplyvom. Terasové profily sú vrúbkované pre vyššie bezpečie pri pohybe.

Páli Vám to? Kúpte si to, čo Vás nepáli – ThermoWood®!

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®Terasové profily z dreva ThermoWood® majú vďaka tepelnej úprave o 20-25% nižšiu tepelnú vodivosť oproti rovnakému tepelne neošetrenému drevu, a to vďaka vytesneniu všetkých biologických látok pri tepelnom procese. Vďaka tejto výhode sa tak drevo na terasách a plochách pri bazénoch nerozohrieva ani pri vysokých teplotách a Vy si tak môžte užívať pohodu a pohyb aj na boso…

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®Tí z Vás, ktorí zvažujú nákup hojne rozšírených drevoplastových výrobkov, by mali túto vlastnosť dobre zvážiť, pretože plast obsiahnutý v týchto výrobkoch má veľmi vysokú tepelnú vodivosť... Neurobte preto chybu, ktorú môžte následne ľutovať, ak zo svojej domácej terasy urobíte priemyslovú plochu, na ktorej v letnom období nebudete môcť vydržať…

Kto najviac drevenú terasu z dreva ThermoWood® ocení?

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®Použitie dreva ThermoWood® na drevené terasy ocenia hlavne zákazníci, ktorí chcú prírodný a teplý materiál. Materiál, ktorý je nenáročný na údržbu, ale zároveň sa od neho očakáva veľmi dlhá životnosť... Pokiaľ sa stotožníte s prirodzenými vlastnosťami a správaním dreva ThermoWood® v exteriéri, ktoré sú popísané ďalej v tejto prezentácii, tak je pre Vás terasa z materiálu ThermoWood® riešením na celý život…

Výhody drevených terás a podláh z ThermoWood®

  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® je prírodný a teplý materiál.
  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® je veľmi príjemné na dotyk.
  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® je tiež prekvapivo odolné.
  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® je ekologické a sterilne čisté.
  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® vyžaduje minimálnu údržbu.
  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® má nízku tepelnú vodivosť.
  • Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWoood®Drevo ThermoWood® má veľmi vysokú životnosť.
Záruka na celý život

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®Drevené profily z materiálu ThermoWood® sú vyrábané biologicky odbúrateľné na 100%, čím sú ekologické a šetrné k lesom aj životnému prostrediu. Pokiaľ si kúpite drevo pochádzajúce zo starostlivo spravovaných a certifikovaných lesov, čím drevo ThermoWood® v skutočnosti je, podieľate sa na tom, že sa nebude narušovať prírodná rovnováha po celom svete.

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®Po dreve ThermoWood® je veľmi príjemné chodiť. V lete nie je nikdy príliš horúce a v zime naopak príliš studené. Preto ho môžte použiť napríklad pri bazénoch a vírivkách a dodať im tak krásny kontrastný vzhľad. Tým, že sú profily ThermoWood® sterilne čisté, môžte vytvárať plochy, ktoré sú ideálne na hry pre Vaše deti.

Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®
Drevené fasády a terasy z masívu ThermoWood®

Prečo sa hodí drevo ThermoWood na terasy - fotogaleria

Top