PROKOM SR s.r.o.

PROKOM SR s.r.o.

Spoločnosť PROKOM SR s.r.o. (IČ: 36705101)  bola založená 30.11.2006 a je zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom v Bratislave (oddiel: Sro, vložka číslo: 43342/B).

Od svojho vzniku sa spoločnosť snažila nadväzovať kontakty na fínskom trhu so stavebnými materiálmi, pretože si po vlastných skúsenostiach bola vedomá kvality a precíznosti spracovania fínskych produktov. Časom tak spoločnosť získala titul výhradného dovozcu pre Slovenskú Republiku pre niekoľko celosvetovo známych výrobkov renomovaných firiem.

 

Oy Lunawood Ltd - výrobca tepelne upraveného dreva Lunawood

 

PROKOM SR s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu so stavebnými materiálmi tieto spoločnosti:

KATEPAL Oy – výrobca strešného asfaltového (bitúmenového) šindľa KATEPAL

Oy Lunawood Ltd - výrobca tepelne spracovanej fínskej borovice (thermowood), známej pod obchodným názvom LunaWood

V roku 2009 sa navyše naša spoločnosť začala zaoberať výrobou záhradného nábytku z materiálu ThermoWood® pod vlastným názvom PROWOOD.

KATEPAL Oy – výrobca strešného asfaltového (bitúmenového) šindle KATEPAL

Stratégia našej spoločnosti bola založená na predaji kvalitných produktov za veľmi priaznivé ceny, ku ktorým ponúkame kompletný a bezplatný servis. Väčšinu našich materiálov (okrem atypických) máme skladom a sme schopní Vám ich dodať od akéhokoľvek množstva do 3-5 pracovných dní v rámci celej SR, a to samozrejme formou bezplatnej dopravy.

Počas dlhých rokov svojej pôsobnosti na slovenskom trhu si spoločnosť PROKOM SR s.r.o. vydobyla pevné a stabilné miesto a pýši sa povesťou rýchleho a spoľahlivého dodávateľa.

Nakupujte u nás a my sa o všetko postaráme…

Vaša spoločnosť PROKOM SR s.r.o.

Top