Znížená cena!

-10%

Odstraňovač náterov a farieb z dreva a kovu OWATROL DILUNETT


Silný, vodou umývateľný bezrozpúštadlový odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo.

  • 21,00€

  • 18,90€

  • 15,75€ bez DPH

  • 1 l
  • 2,5 l

Odstránenie starých náterov a farieb OWATROL DILUNETT

Balenie: Plechovka 1 liter a 2,5 litra

Výdatnosť: 4 m2 / liter (spotreba sa líši v závislosti na metóde nanášania a štruktúre povrchu)

OWATROL DILUNETT je silný, vodou umývateľný odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo. Nevyžaduje dohľad či okamžité odstránenie zmäkčeného náteru. DILUNETT neúčinkuje na dvojzložkové, polyuretánové a zlepované farby a laky.

DILUNETT odstraňuje až 8 vrstiev finálneho náteru pri jednej aplikácii. Vhodný prakticky pre akýkoľvek povrch vrátane dreva, kovu, plastu a GRP (sklolaminátu). Gélová konzistencia odstraňovača DILUNETT nesteká a je tak ideálna pre zvislé povrchy, komplikované plochy a zložité drevené prvky, z ktorých je nutné odstrániť pôvodné nátery.

DILUNETT sa ľahko nanáša a rozpúšťa farby aj v najmenších vybraniach a najjemnejších detailoch. Zmäkčuje všetky nahromadené vrstvy, aby čistenie a odstraňovanie bolo čo najjednoduchšie. Neobsahuje VOC (prchavé organické zlúčeniny) a je nehorľavý. Odstraňovač DILUNETT je bezpečný pre použitie v málo vetraných alebo uzavretých priestoroch.

Vhodný aj pri obnove dožívajúceho náteru, ktorý je v zlom stave (premeškaný interval údržby), kedy sú v ploche miesta so stále funkčným náterom a ostatné miesta sú značne zašednuté. Celú plochu je vhodné ošetriť prostriedkom DILUNETT a následne plochu zjednotiť - vyčistiť a neutralizovať prostriedkom NET-TROL.

Po použití prípravku OWATROL DILUNETT na drevo je nutné povrch neutralizovať produktom OWATROL NET-TROL.

Takto je povrch ideálne pripravený na aplikáciu novej vrstvy finálneho náteru OWATROL AQUADECKS.

Viac o tomto prostriedku nájdete v technickom liste, ktorý visí v záložke „KU STIAHNUTIU“.

Video

(Nepovinné)
*(Povinné pre zaslanie odpovede)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Sdílení:

FacebookGoogle+Twitter

Top